Wimg_7268 piątkowy wieczór Grupa Desantowa KSM DT odwiedziła malowniczą miejscowość o nazwie Pisarzowa znajdującą się niedaleko Limanowej.
Mimo małych trudności jakie napotkała po drodze Grupa Desantowa (ciekawym opowiemy przy najbliższej okazji) spotkanie rozpoczęło się tuż po 19 w zespole szkół w Pisarzowej gdzie przy wejściu do klasy przywitał nas nie kto inny jak ks. Proboszcz Andrzej Bąk ,który od wielu lat zajmował się młodzieżą KSM w parafii a od tego roku ma w parafii pomocnika, nowego Asystenta oddziału ks. Pawła.

Prócz wspaniałych księży w klasie czekała na nas radosna  około 40 osobowa grupa młodzieży.
Na początku spotkania  po wspólnej modlitwie i zabawie integracyjnej młodzież podzieliła się na grupy i rozważała orędzie papieża Jana Pawła II które wygłosił w czasie I Światowych Dni Młodzieży. Był to czas wgłębiania się w bardzo ważny temat o tym  jak dobrze wykorzystać i kształtować swoją młodość.W czasie spotkania młodzi mieli również okazję poznać działalność KSM od strony diecezji a także zostali zachęceni do zaangażowania się w różne akcje i inicjatywy które nasz KSM proponuje.

Dziękujemy Panu Bogu za ten czas dzięki któremu mogliśmy po raz kolejny doświadczyć ,że to właśnie młodzi są przyszłością kościoła i to od nich zależy jak ta przyszłość będzie wyglądać.
Dziękujemy Ks. Proboszczowi za serdeczne przyjęcie nas do swojej parafii a także za wielką gościnność
Dziękujemy ks. Asystentowi ks. Pawłowi za możliwość poprowadzenia spotkania dla młodzieży i otwartość.
Dziękujemy Wam kochani młodzi z Pisarzowej za wszelką aktywność i zaangażowanie się w spotkanie:)

Do miłego zobaczenia:)

KSM DT