Rozpoczęliśmy już III edycję Młodzieżowej Szkoły Animatora. Pierwsza z trzech sesji odbyła się 4-6 marca 2011r. w Ośrodku Młodzieżowym u Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Piwnicznej Zdroju. Uczestniczyło w niej 29 osób z poszczególnych parafii: Piwniczna Zdrój, Grybów, Limanowa par. pw. Matki Boskiej Bolesnej, Nowy Sącz par. pw św. Kazimierza, Pogórska Wola, Łomnica Zdrój, Gnojnik oraz Gromnik.

Zjazd rozpoczęła wspólna kolacja oraz wieczorek integracyjny . Drugi dzień poświęcony był zagadnieniom dot. aspektów życia chrześcijańskiego i roli lidera w Kościele i społeczeństwie. Przyszli Animatorzy mogli podpatrzeć metody prowadzenia spotkań przez liderów ze środowiska KSM-owskiego i nie tylko. Jak zarządzać własnym życiem i czasem mówił nam praktyk w zakresie Zarządzania- Pan Krzysztof Siarkiewicz. Nad naszą formacją duchową czuwał nasz wybitny specjalista od młodzieńczych dusz 🙂 – ks. Krzysztof Czech.

Mimo wielu zajęć, ćwiczeń i solidnego myślenia na zjeździe panowała miła atmosfera. Nie zabrakło również aktywnego wypoczynku na szlakach Beskidu Sądeckiego.

MSA zakończyła niedzielna Eucharystia w Kościele parafialnym w Piwnicznej Zdroju.

Kolejne spotkanie już w czerwcu!!!!

ZAPRASZAMY!!!


Anna Szczepanek- o/ KSM Bobowa

KSM DT