Młodzieżowa Szkoła Animatora- re(we)lacja!
Trudną rzeczą jest opisywać jak wypadło szkolenie MSA, szczególnie, że byłam tam w roli prowadzącego. Cieszę się, że mogłam podzielić się swoim doświadczeniem. Wszystkim, którzy przyjechali dziękuję za świetną atmosferę. A resztę zachęcam do poczytania wpisów kilku uczestników naszego szkolenia. Oni są najlepszym świadectwem, tego co się tam wydarzyło…

Bardzo mi się podobało, że mogłam poznać samą siebie-choleryk. Podobało mi się również, że mogłam poznać fajnych ludzi.
***

Uważam, że pierwsze spotkanie uczestników MSA było wspaniałe poprzez atmosferę, wspaniałych ludzi i integrację, dzięki której mogłam poczuć prawdziwą wspólnotę. Spotkania były prowadzone w bardzo przystępny i zrozumiały sposób. Z tego szkolenia zapamiętam same pozytywne chwile.
Anecia 😉

Dzięki formacji uwierzyłam w siebie. Myślę, że teraz łatwiej mi będzie otworzyć się na innych i będę mogła się z nimi porozumieć. Poznałam także samą siebie, poznałam swoje wartości. Bardzo cieszę się, że pojawiłam się tutaj i dziękuję.
Karolina

Czas, który spędziłam przez ten weekend spędziłam miło i radośnie, poznałam wielu ciekawych ludzi, z którymi od razu złapałam kontakt. Fajnymi sprawami były wycieczka w góry i wieczorne zabawy. Praca w grupach również mi się podobała.
Magda

Cudowna atmosfera, niesamowity czas spędzony w gronie osób chętnych do działania. Interesujące wykłady, które pozwoliły poszerzyć mi swoją wiedzę. Chętnie wrócę do tego miejsca.
Ewelina Wszytko było dobre. Było naprawdę fajnie, przyjemnie i miło.
Mateusz

Bardzo mi się podobało. Atmosfera była bardzo fajna co spowodowało, że czułam się jak w domu. I w ogóle to było fajnie. Mam nadzieję, że przyda mi się to w niedalekiej przyszłości.
Natalia

Młodzieżowa Szkoła Animatora jest sprawą wielkiej wagi. Nie tylko kreuje przyszłych liderów, ale także uczy życia we wspólnocie. Cieszę się, że poznałam wielu nowych ludzi, wiele metod, które będę stosować w pracy z moją grupą. Szczególnie podobały mi się zajęcia z psychologiem i wędrówka po górach. Było przed nami mnóstwo pracy, ale razem daliśmy radę! 😉
Asia

To spotkanie nauczyło mnie przebywania z grupą, pracy z nią oraz zabaw. Poznałem swój charakter i jak walczyć z moimi wadami.
Marcin

Na spotkaniu była bardzo miła atmosfera, miło się bawiło i zapoznało dużo miłych osób.
Grzegorz

Na tym spotkaniu podobało mi się dosłownie wszystko, ale najbardziej wykłady.
Gabryśka

Podobała mi się atmosfera i spotkani ludzie. Formy przekazywania wiedzy (szczególnie zajęcia z gościem).
***

Jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu, że uczestniczę w MSA. Z wielką chęcią wybrałem się na ten kurs. W tym miejscu uczę się i zagłębiam w życie KSM, to właśnie daje mi dużą radość. Cieszę się również myślą, że tutaj mogę poznać Boga bo On daje Mio szczęście. Bardzo dziękuję za wszystko.
Karol

Spotkanie to pozwoliło mi na refleksję, poszerzyło moją wiedzę, dało mi do myślenia w pewnych kwestiach.
Ola

Podobało mi się: zaangażowanie całej grupy w temat, możliwość wykazania swoich racji, zgranie zespołu organizacyjnego, ciekawy temat rozmów.
Mariusz

MSA- świetna rzecz robiona z myślą o młodym ambitnym człowieku. Wykłady były prowadzone w bardzo ciekawy i interesujący sposób. Mam wrażenie, że żadna minuta spędzona tutaj nie była w jakimkolwiek stopniu stracona. Świetni opiekunowie na czele z ks. Pawłem potrafią pocieszyć i wspomóc nawet w sytuacji, która teoretycznie jest bez wyjścia =) Ogólnie pomysł kursu jest bardzo trafiony!
Justyna

Bardzo podobało mi się to spotkanie ponieważ nauczyło mnie jak porozumieć się z młodzieżą w sposób ciekawy.
Monika

Kurs animatora bardzo mi pomógł. Dowiedziałam się wielu nowych i interesujących rzeczy. Poznałam wielu wspaniałych ludzi. Na pewno nie żałuję i czekam na następne spotkanie.
Kinga

Pierwsze spotkanie uczestników MSA- pełne radości i bogate w treść. Jestem zadowolona. Spotkania prowadzone były w sposób przystępny i zrozumiały. Atmosfera sprzyjająca zarówno nauczaniu oraz poznawaniu się wzajemnie. Wszystko po trochu, czyli tak jak być powinno.
Laura

Na MSA jest cudowna atmosfera, świetni ludzie, omawiamy ciekawe tematy. Najlepsza przygoda życia.
Ania

Uważam, że to spotkanie było bardzo interesujące i ciekawe. Dzięki braniu udziału w spotkaniach Młodzieżowej Grupy Apostolskiej w swojej parafii, posiadałam już pewien zakres wiedzy w omawianych tematach. Jednak w czasie tego weekendu mogłam usystematyzować swoją wiedzę i ją poszerzyć. Pozwoliło mi to lepiej poznać i zrozumieć samą siebie. Mam nadzieję, że da mi to większe możliwości w przyszłości, w pracy z młodzieżą.
Anka

Na spotkaniach najbardziej podobały mi się wykłady na temat metod prowadzenia spotkań i o tym jak dobrze przygotować się do spotkania oraz zabawy, które pozwoliły nam się zintegrować.
Gosia

Uważam, że te spotkania wiele mi uświadomiły, wielu rzeczy nie wiedziałam, a w przystępny sposób zostało mi to uświadomione. Bardzo miła, przyjazna atmosfera oraz ludzie, z którymi się nie nudziłam, sprawili, że z chęcią przyjadę tu po raz kolejny! Wspaniała opieka, bo choć wymagająca to troskliwa.
Kasia

W szkole animatora podobała mi się miła atmosfera. Wiele nauczyłam się o relacjach międzyludzkich, a także o mojej religii.
Gabriela

Cieszę się, że mogłam tu być i spędzić te dni wśród tylu wspaniałych osób. Wykłady dały mi dużo wiedzy teoretycznej, a praca w grupach dużo wiedzy praktycznej. Modlitwa w naszej wspólnocie przybliżyła mnie do Boga i pogłębiła swój sens.
Dominika

MSA to genialna sprawa! Bardzo podobała mi się atmosfera tutaj. Mimo tego, że niewiele osób wcześniej się znało, każdy był niesamowicie sympatyczny. Ciekawe wykłady, starannie ułożony plan dnia, zabawy, spacery po górach… Już nie mogę się doczekać kolejnego zjazdu =)
Patrycja

To spotkanie pozwoliło mi na przemyślenie pewnych spraw i jeszcze większe zbliżenie się do Boga. Magdalena

Na szkoleniu szczególnie podobało mi się: wspólne czuwania, modlitwy i śpiewy, na których można było odczuć taką specyficzną atmosferę i klimat; spotkanie z psychologiem; wspólne wyjścia (góry).
Dominika

Bardzo podobały mi się wykłady, dały dużo do myślenia. Bardziej przybliżyło mnie do Boga. Cieszę się, że wiem jak mogę być liderką.
Marta

Atmosfera na MSa bardzo mi się podobała, a szczególnie ludzie, którzy to prowadzili, czyli: ksiądz gaduła, pan gitarzysta, i ich troje: Kamila, Ania, Angelika =)
Patrycja

Na tym pierwszym zjeździe MSA bardzo podobała mi się organizacja. Jestem pełna podziwu dla prowadzących. Pogodny wieczorek-rewelacja! Tematyka, praca w grupach-wszystko jak najbardziej udane 😉
Arleta

Genialna atmosfera, świetne wykłady, cudowni ludzie! Kamil

Wszystko jest super zorganizowane, zajęcia były interesujące, wiele nowych rzeczy się na nich dowiedziałam.
Lidka

Podobało mi się: prowadzenie spotkań, ośrodek, warunki, wyjście w góry. Kadra prowadząca była dobrze przygotowana i sensownie wykładała.
Natalia

Na MSA bardzo podobała mi się atmosfera, ludzie, którzy tu byli oraz ludzie, którzy prowadzili ten kurs. Mieszkaliśmy w świetnych warunkach. Jedzenie było bardzo smaczne.
Ola

 

 

 

KSM DT