Na początek chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim KSMowiczom, którzy włączyli się w organizacje Jubileuszu 25-lecia Beatyfikacji bł. Karoliny.

DZIĘKUJEMY dzielnym i silnym chłopakom z o/ KSM Pogórska Wola za niesienie feretronu Bł. Karoliny oraz młodzieży z Lisiej Góry za niesienie Relikwii naszej Patronki podczas Drogi Krzyżowej oraz Procesji. Ale również dziewczętom  o/ KSM z Nowego Sącza (św. Kazimierz), które bardzo chciały uczestniczyć w Procesji trzymając Feretron na ramionach, ale z przyczyn od nich nie zależnych (próba Scholi) nie mogły tego uczynić:)

DZIĘKUJEMY Krzysiowi Krupa z Łęgu Tarnowskiego za pomoc w niesieniu jakże ciężkich tub oraz chłopakom, którzy byli pod ręką ( nie pamiętam skąd:) i z miłą chęcią pomogli mu przy tym 🙂

DZIĘKUJEMY Lucynce Łabędź -naszej wiernej KSMowiczce za  przystrojenie Feretronu i wszelkie wskazówki dekoratorskie podczas przygotowań Jubileuszu.

DZIĘKUJEMY osobom, które podjęły się uczestniczyć  w asyście sztandarowej,  w tym o/ KSM z Łęgu tarnowskiego za przywiezienie sztandaru swojego oddziału.

DZIĘKUJEMY Karolowi z Zabawy, który był bardzo pomocny przy przygotowaniach dekoracji i wykonał ciężką, męską robotę 😛

DZIĘKUJEMY KSMowiczom, za gościnne przyłączenie się do Scholi Diecezjalnej i zapraszamy do stałej współpracy ze Scholą.

DZIĘKUJEMY Ani Szczepanek z o/ KSM Bobowa za piękne świadectwo o tym, jak bł. Karolina inspiruje nas w Stowarzyszeniu ( I ♥ KSM).

DZIĘKUJEMY Bogusiowi z o/ KSM Pisarzowa za wspaniały wywiad do Radia Kraków oraz chórkowi, który zaśpiewał hymn mistrzostw Euro 2012 ( można go posłuchać w linkach poniżej:)

DZIĘKUJEMY wszystkim oddziałom, które potrudziły się i przyjechały na obrady KSM w Zabawie dwie godz. przed rozpoczęciem Uroczystości. Jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni za obecność i Wasze zaangażowanie.

DZIĘKUJEMY Księżom Asystentom, za to, że przyjechali z młodzieżą, że wspólnie razem z nimi przeżywali Uroczystości.

  I DZIĘKUJEMY  tym wszystkim, którzy byli, pomagali (a  my nie koniecznie o tym wiemy) i nie zostali tutaj wymienieni.

Ps. Upominajcie się w komentarzach:)

Co jeszcze można napisać o przebiegu Jubileuszu, gdy słów brakuje, by opisać atmosferę jaka panowała w Zabawie.  Może zdjęcia i krótkie filmiki oddadzą choć w malutkim stopniu to co się tam działo .  Zobaczcie sami …

>>>>  New Life’M i Schola Diecezji Tarnowskiej

>>>>Recital Marii Bober

>>>>Msza św. pod przewodnictwem Prymasa Polski –  FOTO

>>>>Rozpoczecie Obchodów Jubileuszu

>>>>Schola Diecezi tarnowskiej – Homilia bp. Andrzeja Jeża

>>>>Koncert New Life’ M – FOTO

>>>>FOTO c.d

wywiad >> Radio Kraków

oraz galeria poniżej…

 

 

KSM DT