Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej! Doskonale znamy to przysłowie. Idąc tym tropem można też powiedzieć, że dom jest wszędzie tam, gdzie nasz serce. A gdzie serce ksmowiczów? Oczywiście, że u bł. Karoliny.
W sobotę 28 września, dzięki uprzejmości i gościnności Księdza Kustosza – Zbigniewa Szostaka, mogliśmy się spotkać właśnie tam, w Zabawie! O godzinie 16:00 zaczęliśmy Mszą Świętą. Zgromadzenie się przy wspólnym stole Pańskim z pewnością zaowocuje w przyszłości. Myślę, że to już był dobry początek ładowania akumulatorów na przyszły rok.”Módlmy się za tych, na których młodzi mówią Czarni, by nie tracili siły do prowadzenia tej boskiej owczarni!”
Kolejnym punktem naszego programu był mecz siatkówki Zarząd vs. Reszta Świata. Kochani żaden tam mecz na śmierć i życie. Wszyscy wygraliśmy świetną zabawę! Następnie, żeby się trochę ogrzać udaliśmy się do dobrze znanej nam stodoły. Tam “kiełbaskowanie” a potem, koncert AK Skład!! Tego nie da się opisać, to trzeba było przeżyć. Dobry przekaz, fantastyczny bit i przede wszystkim klimatyczni ludzie zajmujący się tym, co potrafią najlepiej!!! Tomasz Hebda, Marcin Hebda, Mateusz Hebda, Łukasz Król i jako wspomagający Jasiek Maślanka. Nie zapominajmy również o Pawle Gniadku dźwiękowcu i najwierniejszym wielbicielem zespołu!
Taniec, śpiew, wspólne przebywanie. Miejmy nadzieję, że radość zagościła w sercach nas wszystkich, i że właśnie z tą radością będziemy szli w świat, by robić raban. Pamiętajmy, że najpierw raban musi się dokonać w naszych sercach. Na każde zawołanie Boga odpowiedzmy Gotów!

KSM DT