Po dosyć dimg_6482ługiej przerwie Grupa Desantowa KSM DT schodzi ze swojej kanapy i wyrusza podbijać parafie naszej diecezji. A pierwszą taką parafią po wakacjach była Zbylitowska Góra  w której miejscowy oddział KSM zaprosił nas na lekcje religii w gimnazjum gdzie poprowadziliśmy spotkanie na temat działalności naszego Stowarzyszenia oraz zaprosiliśmy uczniów gimnazjum do zaangażowana się w parafialny oddział KSM.

W czasie spotkania oprócz prezentacji o KSM nie zabrakło również integracji w której brali udział wszyscy uczniowie jak i ks. Katecheta : ks. Tomasz . Dzięki temu spotkaniu młodzież miała okazję przekonać się że lekcja religii i zaangażowanie się w życie parafii wcale nie musi być nudne:)

Dziękujemy Panu Bogu za ten czas w którym znowu mogliśmy zaświadczyć i podzielić się z innymi o tym , że pięknie jest być zawsze GOTÓW w służbie Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie .

Dziękujemy ks. Tomaszowi i  Agnieszce – Asystentowi i prezesowi oddziału w Zbylitowskiej Górze za zaproszenie i życzliwość

Poniżej krótka relacja  ze spotkania  w Zbylitowskiej Górze:

 

KSM DT