IMG_92941 kwietnia 2017 r. Grupa Desantowa KSM DT odwiedziła Żyraków koło Dębicy i poprowadziła spotkanie dla młodzieży z całego dekanatu .

Spotkanie rozpoczęło się Drogą Krzyżową ,którą poprowadził KSM Żyraków. Następnie młodzież  uczestniczyła w Mszy Św. którą odprawił ks. Asystent oddziału parafialnego w Żyrakowie ks. Józef Rzepka . Po Mszy  Św. odbyło się spotkanie w salce ,która poprowadziła Grupa Desantowa KSM DT.

Na  początku młodzież wzięła udział we wspólnej zabawie integracyjne ,która miała na celu wzajemne poznanie się . Następnie odbyła się praca w grupach na której młodzież rozważała przemówienie Papieża Franciszka ze Światowych Dni Młodzieży w Krakowie 2016 r. W czasie pracy w grupach młodzież rozmawiała na tematy związane z wiarą i potrzebą wspólnoty w Kościele a także jak rozwinąć swoje talenty i dlaczego to jest tak ważne.

Po pracy w grupach młodzież wysłuchała prezentacji na temat naszego Stowarzyszenia oraz została zaproszona do zakładania nowych oddziałów w swoich parafiach.  Nie zabrakło również pięknego świadectwa wygłoszonego przez Aleksandrę Sikorę działającą w oddziale KSM Tarnów-Katedra, która opowiedziała młodzieży co dał jej KSM w życiu i zachęciła aby nie się nie bać i dołączyć do naszego Stowarzyszenia . Spotkanie zakończyło się wspólną modlitwą .

Dziękujemy Panu Bogu za piękny czas i spotkanie ze wspaniałą młodzieżą

Słowa podziękowania należą się Magdzie z oddziału KSM Żyraków oraz ks. Asystentowi Józefowi za zorganizowanie i zaproszenie nas na to wyjątkowe spotkanie

Dziękujemy przede wszystkim młodzieży, która przyjechała na spotkanie. Za  wspólną modlitwę i zaangażowanie w czasie spotkania . Mamy nadzieję ,że nasz KSM powiększy się o kilka nowych oddziałów parafialnych  🙂

A poniżej zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej ze spotkania

KSM DT