W drugi weekend grudnia w Limanowej odbyły się REKOLEKCJE ADWENTOWE KSM DT.

Prowadził je ks. Paweł Ryś. Tematyka była bardzo bogata. Przez cały ten krótki, niemalże trzydniowy -poprzez konferencje, spotkania w grupach i modlitwę, zastanawialiśmy się kim jesteśmy i gdzie jest nasze miejsce???

Był to czas łaski. Mieliśmy okazję zobaczyć w sobie to, co należałoby poprawić w naszym życiu, co zmienić i nad czym szczególnie popracować.  Chwile refleksji i adoracji, a także dyskusje, były dowodem troski i zaangażowania w życie duchowe każdego z nas.

Rekolekcje przepełnione były szczególnie duchem modlitwy i wzajemnej życzliwości, ale był także czas na ciekawe zabawy integracyjne i rozmowy przy kawie i herbacie.

W rekolekcjach uczestniczyły oddziały KSM tj.  Łęg Tarnowski, Żyraków, Zabawa, Marcinkowice, Wielogłowy, Limanowa, a także sympatycy KSM.

 Ekipę muzyczną tworzyła młodzież z o/KSM Limanowa, która stanęła na wysokości zadania.

Mimo, iż było nas niewiele  głoszone konferencje, słowa piękne i pełne otuchy zostały przyjęte przez uczestników z nadzieją na lepsze jutro. Lepsze- bo przy Panu Bogu.

Dziękując za ten błogosławiony czas, za radość i za poczucie jedności, czekamy na kolejne rekolekcje tym razem wielkopostne. Tymczasem za dar minionych BÓG ZAPŁAĆ.

KSM DT