Dom za 6 zł – o największej promocji i tym jak możesz pomóc

1 mar 2021 | Relacje

Słowo “matematyka” brzmi dla niektórych strasznie, ale czy jest się czego obawiać? Może to właśnie prosta matematyka może nam pomóc!
Przygotowana przez nas “Historia 6 złotych” opowiada o tym jak możemy zrealizować wspólne marzenie.

A czy ty jesteś GOTÓW na zrealizowanie tego marzenia? Jesteśmy już naprawdę blisko.

Nasza zbiórka wciąż trwa, a wręcz powoli zbliża się do końca i to od nas zależy w jaki sposób się zakończy.
Aktualna akcja #6złZaDom może sprawić, że każdy i każda z nas dołożą cegiełkę w tej wirtualnej budowie, realnego miejsca. Jeżeli chcecie nie tylko pomóc, ale też coś otrzymać to od paru dni za każdą wpłatę co najmniej 6 zł można otrzymać pakiet atrakcyjnych tapet na telefon, których nie znajdzie się nigdzie indziej.

Od niedawna można również zakładać własne Skarbonki! Dlaczego to świetne rozwiązanie? Ponieważ osoba/oddział, która założy taką Skarbonkę, “podzrzutkę” będzie mogła tworzyć własną promocję zrzutki, a nawet wymyślać kreatywny cel dodatkowy. Np. po uzbieraniu danej kwoty prezes oddziału nauczy się i zaśpiewa serenadę. To może być po prostu świetna zabawa
Wirtualna Skarbonka może być szczególnie przydatna gdy nie da się zorganizować akcji, zbiórki stacjonarnie w parafii (sprzedaże ciasteczek, ozdób itd.). To idealne rozwiązanie dla osób pomysłowych i chcących działać w grupie, sprawdźcie. 

Jeżeli chcesz spróbować jeszcze innego rozwiązania to zapraszamy na stworzoną przez nas grupę licytacyjną w serwisie Facebook.
Właśnie tam można wystawiać zbędne przedmioty, usługi, swoje prace, wypieki i cokolwiek wyobraźnia podrzuci. W drugą stronę, można właśnie te wystawione przedmioty, czynności licytować i coś uzyskać dla siebie, jednocześnie wspierając naszą zrzutkę. Układ idealny, społeczne działania i wspieranie. 
Grupa dostępna pod tym adresem: fb.com/groups/aukcjadlaksmdt

A o tym co można wystawić na naszą zrzutkę przedstawiliśmy (w mamy nadzieję) zabawnym nagraniu, dostępnym poniżej

 

Jak widać pomysłów jest sporo, a pojawi się jeszcze więcej. Sposobów na zaangażowanie jest tak dużo, że każdy coś dla siebie znajdzie. Zapraszamy więc do wyborów i ich zrealizowania.
Zrzutka dostępna pod adresem: zrzutka.pl/44rx2b

KSM DT