„Echo Serca” – Spełnia marzenia

Vincentiana 2011 cz.1

Vincentiana 2011 cz. 2

Dzięki wspaniałemu wózkowiczowi – Basi Turek a jednocześnie honorowemu członkowi naszego oddziału KSM, mogliśmy w tym roku wziąć po raz pierwszy udział
w Przeglądzie Piosenki Religijnej VINCENTIANA organizowanej przez kleryków Seminarium Księży Misjonarzy już od 27 lat. Dzieło to każdego roku gromadzi wokół Chrystusa młodych ludzi z całej Polski, pragnących zaprezentować i rozwijać swoje umiejętności i talenty muzyczne.

Z wielkimi obawami i nie znaną nam wewnętrzną siłą przybyliśmy do Piekar koło Krakowa. Festiwal trwał trzy dni oprócz samego konkursu młodzi ludzie spotykali się na wspólnej modlitwie i oczywiście na muzykowaniu na Chwałę Bożą.

W ostatni dzień odbyły się wszystkie przesłuchania, każdy zespół prezentował dwa wybrane przez siebie utwory. Poziom jaki został zaprezentowany przez zespoły był naprawdę dobry. W konkursie wzięło udział 15 zespołów z całej polski. Nie przypuszczaliśmy, że ktoś nas zauważy i doceni a tu niesamowita niespodzianka znaleźliśmy się w pierwszej trójce najlepszych zespołów. III miejsce należało do zespołu „Echo Serca” z Łososiny Dolnej.
Radość była ogromna. A najbardziej cieszyła się Bacha – Menager naszego zespołuJ. To nasz pierwszy tak ogromny sukces

Zachęcam was do spełniania swoich marzeń, do wyznaczania celów i ich realizacji. Uwierzcie w Siebie. Bóg daje każdemu z nas szanse jedyne co trzeba zrobić to ją wykorzystać.

„Radujcie się zawsze w Panu!”, czyli nie poddawajcie się i mimo wszystko szukajcie Chrystusa!

Zakończę naszym Łososińskim zawołaniem „Więcej Czadu dla Jezusa- Hej Hej Hej”

 

Pozdrawiam
Agnieszka Pajor

prezes KSM o/ Łososina Dolna

KSM DT