“W drodze do domu – #Bóg #Ojczyzna #Działanie”, czyli rekolekcje KSM DT

26 kwi 2019 | Rekolekcje relacje

Piękne Błonia, kwietniowy weekend, wspaniali ludzie, modlitwa, śpiew, wspólnota, młodzieńcza radość, czyli jednym słowem – kolejne Rekolekcje KSM DT już za nami! 

Piątek, dzień poświęcony #Ojczyźnie, rozpoczęliśmy wspólną modlitwą w kaplicy. Korzystając z pogody wyszliśmy na zewnątrz aby przełamać pierwsze lody i lepiej się poznać. Następnie usłyszeliśmy konferencje o losach Ojczyzny i jaka powinna być nasza postawa wobec niej, a pod koniec dnia udaliśmy się na Drogę Światła

Sobota była dniem, w którym towarzyszyło nam hasło #Działanie. Konferencje, praca w grupach, Msza Święta, gra terenowa, świadectwo Magdy Drozd oraz punkt kulminacyjnym rekolekcji Wieczór Uwielbienia poprowadzony przez zespół Tehila, a po nim całonocna indywidualna Adoracja Najświętszego Sakramentu. 

Niedzielę rozpoczęliśmy od spotkania z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie, gdzie zakończyliśmy całonocne czuwanie. Ostatniemu dniu naszych rekolekcji przewodziło hasło #Bóg. Oprócz pracy w grupach, usłyszeliśmy świadectwo Michała PAXa Bukowskiego i uczestniczyliśmy we Mszy Świętej. 

I tak po tych wspaniałych trzech dniach, we wspaniałych nastrojach i naładowani pozytywną energią rozjechaliśmy się do domów. Teraz pozostaje tylko czekać, aż zobaczymy się za rok!

GOTÓW!

Galeria zdjęć

KSM DT