Obchody Uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

23 lis 2019 | Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata relacje

Co roku dzień przed Świętem Patronalnym Stowarzyszenia gromadzimy się, by wspólnie przygotować się do tego ważnego dla każdego KSM-owicza dnia. W tym roku oprócz modlitwy u naszej patronki w Zabawie, wspólnej Eucharystii, spowiedzi i Adoracji Najświętszego Sakramentu, mieliśmy okazję rozważać fragment Pisma Świętego w małych grupkach dzielenia, posłuchać pieśni patriotycznych i ciekawostek historycznych od naszych gości ze Stowarzyszenia Grupy Rekonstrukcji Historycznej 16 PP Ziemi Tarnowskiej oraz integrować się poprzez wspólne tańce i zabawy. 

Tyle okrzygów GOTÓW! wybrzmiało w Tarnowskiej katedrze!

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata to niezwykły czas wdzięczności! Z łezką w oku, ale przede wszystkim wielką radością w sercu pragniemy ogłosić, że 24 listopada 2019 roku w Katedrze Tarnowskiej wybrzmiało 74x GOTÓW!

Ciarki na plecach mamy do tej pory, a naszym najnowszym Członkom życzymy otwartości serca na działanie Ducha Świętego oraz wielu pięknych chwil w służbie Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie!

Ogromne gratulacje należą się wszystkim wyróżnionym Oddziałom, Księżom Asystentom oraz Druhom i Druhnom! Dziękujemy za Wasze otwarte serca, oddaną służbę oraz niegasnącą gotowość, która inspiruje!

Nade wszystko szczególnie tego dnia dziękujemy Bogu za wszystkich, którzy tworzą Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Tarnowskiej! Polecamy ich w modlitwie i sami gorąco o nią prosimy! Życzymy Wam, abyście codziennie odkrywali ogrom Miłości objawionej nam przez Jezusa, który jest naszym KRÓLEM

Przez cnotę, naukę i pracę, służyć Bogu i Ojczyźnie… GOTÓW?

Galeria zdjęć

KSM DT